David Drebin, Girl in window

David Drebin, Girl in window
David Drebin, Girl in window
David Drebin, Girl in window
David Drebin, Girl in window

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

DAVID DREBIN
USA, född 1970
Girl in window
Signerad David Drebin på certifikat på baksidan. Edition 2/15. C-print, 51 x 64,5 cm.

PROVENIENS
Camera Work, Berlin
Bukowskis, Contemporary, våren 2014, katalognr 295

4104

2017-06-09