David Drebin, Girl in window
Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
DAVID DREBIN
USA, född 1970
Girl in window
Signerad David Drebin på certifikat på baksidan. Edition 2/15. C-print, 51 x 64,5 cm.
PROVENIENS
Camera Work, Berlin
Bukowskis, Contemporary, våren 2014, katalognr 295
4104
2017-06-09