Denise Grünstein, Malplacé No 9

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

DENISE GRÜNSTEIN
född 1950
Malplacé No 9 (3)
Signerad, numrerad och daterad på baksidan Denise Grünstein, AP 2/7, 2005. Triptyk. C-print silikonmonterat på glas, vardera ca 27 x 34 cm.

4110

2017-06-09