Donald Baechler, Fruits

Donald Baechler, Fruits
Donald Baechler, Fruits
Donald Baechler, Fruits
Donald Baechler, Fruits
Donald Baechler, Fruits
Donald Baechler, Fruits
Donald Baechler, Fruits
Donald Baechler, Fruits

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

DONALD BAECHLER
USA, född 1956
Fruits
Signerad och daterad DB 89. Blandteknik och collage, 68 x 52 cm.

PROVENIENS
Galleri Lars Bohman, Stockholm

4153

2017-06-09