Klubbat för:
8500 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
DONALD BAECHLER
USA, född 1956
Untitled from 'Increments'
Signerad, daterad och numrerad Donald Baechler -87, 9/17. Akvatint, 75 x 59 cm.
4197
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här