Donald Baechler, Untitled

Donald Baechler, Untitled
Donald Baechler, Untitled
Donald Baechler, Untitled
Donald Baechler, Untitled
Donald Baechler, Untitled
Donald Baechler, Untitled

Klubbat för:

8500 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

DONALD BAECHLER
USA, född 1956
Untitled from 'Increments'
Signerad, daterad och numrerad Donald Baechler -87, 9/17. Akvatint, 75 x 59 cm.

4197

2017-06-09