Eric H Olson, Optochromi-77

Eric H Olson, Optochromi-77
Eric H Olson, Optochromi-77
Eric H Olson, Optochromi-77
Eric H Olson, Optochromi-77
Eric H Olson, Optochromi-77
Eric H Olson, Optochromi-77
Eric H Olson, Optochromi-77
Eric H Olson, Optochromi-77

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

40 000-45 000 SEK

ERIC H. OLSON
1909-1996
Optochromi-77
Signerad och daterad Eric H. Olson -77. Två glas med polariserande och dubbelbrytande filter, sammanfogade med aluminium och svart plexi, höjd 42 cm.

4088

2017-06-09