Eric Orr, Where is Albuquerque

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ERIC ORR
USA, 1939-1998
Where is Albuquerque
Utförd 1985. Olja på duk uppfäst på pannå, ca 65,5 x 58 cm.

PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund

4191

2017-06-09