Ernst Billgren, Komposition med änder och räv

Klubbat för:

110000 SEK

Utropspris

175 000-200 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Komposition med änder och räv
Monogramsignerad EB. Olja på pannå med tillhörande ram i glasmosaik, totalt 105 x 136 cm.

4185

2017-06-09