Klubbat för:
45000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
ERNST BILLGREN
född 1957
Rådjur med Kid
Monogramsignerad EB. Olja på pannå med originalram i mosaik, 65 x 80 cm
PROVENIENS
Bukowskis Moderna + Contemporary, våren 2003, katalognr 940
4073
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här