Ernst Billgren, Rådjur med Kid

Klubbat för:

45000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Rådjur med Kid
Monogramsignerad EB. Olja på pannå med originalram i mosaik, 65 x 80 cm

PROVENIENS
Bukowskis Moderna + Contemporary, våren 2003, katalognr 940

4073

2017-06-09