Esko Männikkö, Kuivaniemi 1994

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ESKO MÄNNIKKÖ
Finland, född 1959
Kuivaniemi 1994
Signerad Esko Männikkö på baksidan och numrerad 3/20. C-print, 39 x 50 cm.

PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm

4122

2017-06-09