Frank Stella, Aiolo

Frank Stella, Aiolo
Frank Stella, Aiolo
Frank Stella, Aiolo
Frank Stella, Aiolo
Frank Stella, Aiolo
Frank Stella, Aiolo

Klubbat för:

27000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FRANK STELLA
USA, född 1936
Aiolio (From Imaginary Places III), 1998
Signerad och numrerad 8/5. Färglitografi, serigrafi, etsning, akvatint och relieftryck, 52 x 70 cm

PROVENIENS
Wetterling Gallery, Stockholm

4091

2017-06-09