Frank Stella, Aiolo
Klubbat för:
27000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
FRANK STELLA
USA, född 1936
Aiolio (From Imaginary Places III), 1998
Signerad och numrerad 8/5. Färglitografi, serigrafi, etsning, akvatint och relieftryck, 52 x 70 cm
PROVENIENS
Wetterling Gallery, Stockholm
4091
2017-06-09