Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
GEORGE CONDO
USA, född 1957
Microorganisms
Signerad och daterad Condo 83. Akvarell på papper, 8 x 37 cm.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
4179
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här