George Condo, Microorganisms

George Condo, Microorganisms
George Condo, Microorganisms
George Condo, Microorganisms
George Condo, Microorganisms
George Condo, Microorganisms
George Condo, Microorganisms
George Condo, Microorganisms
George Condo, Microorganisms

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

GEORGE CONDO
USA, född 1957
Microorganisms
Signerad och daterad Condo 83. Akvarell på papper, 8 x 37 cm.

PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund

4179

2017-06-09