Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
150 000-175 000 SEK
GUNNEL WÅHLSTRAND
född 1974
Utan titel
Signerad Gunnel Wåhlstrand samt daterad på baksidan 2002. Tusch på papper uppfäst på duk, 114 x 106 cm
4176
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här