Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
HANS GEDDA
född 1942
Kungen
Signerad Hans Gedda. Archival pigment print, ca 40 x 40 cm.
PROVENIENS
Double Elvis Gallery, Stocholm
4100
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här