Hans Gedda, Kungen

Hans Gedda, Kungen
Hans Gedda, Kungen
Hans Gedda, Kungen
Hans Gedda, Kungen
Hans Gedda, Kungen
Hans Gedda, Kungen

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

HANS GEDDA
född 1942
Kungen
Signerad Hans Gedda. Archival pigment print, ca 40 x 40 cm.

PROVENIENS
Double Elvis Gallery, Stocholm

4100

2017-06-09