Hans Gedda, Lars Forsell

Hans Gedda, Lars Forsell
Hans Gedda, Lars Forsell
Hans Gedda, Lars Forsell
Hans Gedda, Lars Forsell

Klubbat för:

11000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

HANS GEDDA
född 1942
Lars Forsell
Signerad och daterad Hans Gedda 1978. Gelatinsilverfotografi, ca 25 x 25 cm.

4124

2017-06-09