Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
HANS GEDDA
född 1942
Miss Sussie
Signerad och daterad Hans Gedda 1978. Gelatinsilverfotografi, ca 25 x 25 cm.
4125
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här