Klubbat för:
95000 SEK
Utropspris
70 000-80 000 SEK
HELENA BLOMQVIST
född 1975
The Shepherd
Signerad och daterad Helena Blomqvist 2005. Edition 5/5. C-print silikonmonterad, ca 120 x 98 cm.
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm
4127
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här