Helena Blomqvist, The Shepherd

Klubbat för:

95000 SEK

Utropspris

70 000-80 000 SEK

HELENA BLOMQVIST
född 1975
The Shepherd
Signerad och daterad Helena Blomqvist 2005. Edition 5/5. C-print silikonmonterad, ca 120 x 98 cm.

PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm

4127

2017-06-09