Jacek Sienicki, Utan titel

Jacek Sienicki, Utan titel
Jacek Sienicki, Utan titel
Jacek Sienicki, Utan titel
Jacek Sienicki, Utan titel
Jacek Sienicki, Utan titel
Jacek Sienicki, Utan titel

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

JACEK SIENICKI
Polen, 1928-2000
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Jacek Sienicki 1981. Olja på duk, 150 x 110 cm.

Visas på begäran

4243

2017-06-09