Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
JACEK SIENICKI
Polen, 1928-2000
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Jacek Sienicki 1981. Olja på duk, 150 x 110 cm.
Visas på begäran
4243
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här