Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
JAMES BROWN
USA, född 1951
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan James Brown 1984. Olja på papper, 102 x 65 cm.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
4172
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här