James Brown, Utan titel

James Brown, Utan titel
James Brown, Utan titel
James Brown, Utan titel
James Brown, Utan titel
James Brown, Utan titel
James Brown, Utan titel
James Brown, Utan titel
James Brown, Utan titel

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

JAMES BROWN
USA, född 1951
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan James Brown 1984. Olja på papper, 102 x 65 cm.

PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund

4172

2017-06-09