Jan Svenungsson, Litet torn

Jan Svenungsson, Litet torn
Jan Svenungsson, Litet torn
Jan Svenungsson, Litet torn
Jan Svenungsson, Litet torn
Jan Svenungsson, Litet torn
Jan Svenungsson, Litet torn
Jan Svenungsson, Litet torn
Jan Svenungsson, Litet torn

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JAN SVENUNGSSON
född 1961
Litet torn
Signerad och daterad JS 08, 3/9. Bemålad brons, höjd 43cm

4079

2017-06-09