Jan Svenungsson, Münsterland II

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

JAN SVENUNGSSON
född 1961
Münsterland II
Signerad och daterad på baksidan Svenungsson 2002, 3/5. C-print, 100 x 126 cm

4032

2017-06-09