Jan Svenungsson, Psyco-Mapping-Europe #4

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

JAN SVENUNGSSON
född 1961
Psycho- Mapping- Europe #4
Signerad och daterad Svennungsson 1998. Olja på duk, 187 x 137 cm

4050

2017-06-09