Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
JAN SVENUNGSSON
född 1961
Psycho- Mapping- Europe #4
Signerad och daterad Svennungsson 1998. Olja på duk, 187 x 137 cm
4050
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här