Jan Svenungsson, Schornstein #34

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

JAN SVENUNGSSON
född 1961
Schornstein #34
Signerad och daterad Svenungsson okt 02. Blyerts på papper, 38 x 28 cm

4081

2017-06-09