Jan Svenungsson, Test 96

Jan Svenungsson, Test 96
Jan Svenungsson, Test 96
Jan Svenungsson, Test 96
Jan Svenungsson, Test 96

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JAN SVENUNGSSON
född 1961
Test 96
Signerad och daterad på baksidan Svennungsson 96. Olja på duk, 118 x 85 cm

4051

2017-06-09