Klubbat för:
110000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
JENS ASSUR
född 1970
If You Love Global Warming - Honk, #4, ur serien Hunger
Signerad och daterad Jens Assur 2010. Edition 3/5. C-print på aluminium, 150 x 200 cm.
4130
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här