Jiri Kolar, Utan titel

Jiri Kolar, Utan titel
Jiri Kolar, Utan titel
Jiri Kolar, Utan titel
Jiri Kolar, Utan titel

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

JIRI KOLAR
Tjeckien, 1914-2002
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Jiri Kolar 65-66. Collage på pannå, 64 x 39 cm.

4195

2017-06-09