Jorma Puranen, Shadow reflections

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JORMA PURANEN
Finland, född 1951
Shadow reflections and all that sort of thing #8
Signerad och daterad Jorma Puranen 2000. Edition 2/6. C-print silikonmonterad på plexi, 125 x 100 cm.

4129

2017-06-09