Josef Halas, Utan titel

Josef Halas, Utan titel
Josef Halas, Utan titel
Josef Halas, Utan titel
Josef Halas, Utan titel
Josef Halas, Utan titel
Josef Halas, Utan titel

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JOSEF HALAS
Polen, född 1927
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Josef Halas 1985. Olja på duk, 115 x 130 cm.

Visas på begäran

4247

2017-06-09