Kjartan Slettemark, Nixon Vision

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

KJARTAN SLETTEMARK
1932-2008
Nixon Vision
Signerad och daterad på baksidan 71-74. Blandteknik med screentryck på duk, 80 x 80 cm.

4221

2017-06-09