Lars Lerin, Blått landskap

Lars Lerin, Blått landskap
Lars Lerin, Blått landskap
Lars Lerin, Blått landskap
Lars Lerin, Blått landskap
Lars Lerin, Blått landskap
Lars Lerin, Blått landskap

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Blått landskap
Signerad Lars Lerin. Akvarell på papper, 31 x 56 cm.

4161

2017-06-09