Lars Lerin, Vita hus

Lars Lerin, Vita hus
Lars Lerin, Vita hus
Lars Lerin, Vita hus
Lars Lerin, Vita hus
Lars Lerin, Vita hus
Lars Lerin, Vita hus

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Vita hus
Signerad Lars Lerin. Akvarell på papper, 74 x 104 cm.

4201

2017-06-09