Leif-Erik Nygårds, Marilyn Monroe
Klubbat för:
160000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
LEIF-ERIK NYGÅRDS
född 1939
Marilyn Monroe, Bel Air Hotel, June 27th 1962
Signerad och numrerad på baksidan Leif-Erik Nygårds 14/60. Cibachrome, 80 x 120 cm
Vintage.
EXPERTIS
Fotografen Leif-Erik Nygårds
4131
2017-06-09