Lena Cronqvist, Från sommarön I

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

LENA CRONQVIST
född 1938
Från sommarön I
Signerad och daterad L. Cronqvist 1970. Olja på duk, 34 x 37 cm.

4162

2017-06-09