Lena Cronqvist, Ljunghed, Kalvö

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

LENA CRONQVIST
född 1938
Ljunghed, Kalvö
Signerad och daterad L. Cronqvist 1981. Olja på duk, 38,5 x 43,5 cm.

PROVENIENS
Galerie Belle, Västerås

4137

2017-06-09