Lena Cronqvist, Ön hägrar

Lena Cronqvist, Ön hägrar
Lena Cronqvist, Ön hägrar
Lena Cronqvist, Ön hägrar
Lena Cronqvist, Ön hägrar
Lena Cronqvist, Ön hägrar
Lena Cronqvist, Ön hägrar
Lena Cronqvist, Ön hägrar
Lena Cronqvist, Ön hägrar

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

LENA CRONQVIST
född 1938
Ön hägrar, Brevik
Signerad och daterad Lena Cronqvist, 1973. Olja på duk, 37 x 41 cm.

PROVENIENS
Bukowskis, Moderna auktionen, hösten 1992, katalognr 55

4203

2017-06-09