Lena Cronqvist, Vårljung Hed, Koster

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

LENA CRONQVIST
född 1938
Vårljung Hed, Koster
Signerad och daterad Lena Cronqvist, 1970. Olja på duk, 35 x 36 cm

4030

2017-06-09