Klubbat för:
150000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
LEON TARASEWICZ
Polen, född 1957
Untitled
Signerad och daterad på baksidan Leon Tarasewicz 1997. Olja på duk, 130 x 103 cm.
PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm
4255
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här