Les Krims, Woman with rifle och Aerosol (2)
Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
LES KRIMS
USA, född 1942
Woman with rifle och Aerosol (2)
Les Krims Performing Aerosol Fiction, Buffalo, N.Y.
Signerade och och daterade Leslie Krims 1969, 1970. Gelatinsilverfotografier 2 st., 13 x 19 cm
4119
2017-06-09