LG Lundberg, I poetens skafferi

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LG LUNDBERG
född 1938
I poetens skafferi
Signerad och daterad LG Lundberg 1983. Olja på duk, 130 x 97 cm.

PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö

4206

2017-06-09