Linn Fernström, Linfiskelinan

Linn Fernström, Linfiskelinan
Linn Fernström, Linfiskelinan
Linn Fernström, Linfiskelinan
Linn Fernström, Linfiskelinan
Linn Fernström, Linfiskelinan
Linn Fernström, Linfiskelinan

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

LINN FERNSTRÖM
född 1974
Linfiskelinan
Signerad och daterad på baksidan Linn Fernström 2008. Blyerts på papper, 66 x 50 cm.

PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm

4138

2017-06-09