Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
LOTTA HANNERZ
född 1968
Sentence
Signerad och daterad på baksidan Lotta Hannerz 2013. Tusch på trä och metalltråd, 78.5 x 60 x 7 cm.
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm
4144
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här