Lotta Hannerz, Sentence

Lotta Hannerz, Sentence
Lotta Hannerz, Sentence
Lotta Hannerz, Sentence
Lotta Hannerz, Sentence

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

LOTTA HANNERZ
född 1968
Sentence
Signerad och daterad på baksidan Lotta Hannerz 2013. Tusch på trä och metalltråd, 78.5 x 60 x 7 cm.

PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm

4144

2017-06-09