Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
MARIANNA UUTINEN
Finland, född 1961
Utan titel
Signerad och daterad à tergo Marianna Uutinen 1993. Akryl på duk, 90 x 72 cm.
4209
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här