Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
MARIE-LOUISE EKMAN
född 1944
Dam i naturen med 8 huvuden
Signerad och daterad M-L Ekman 2008. Olja på duk, 50 x 70 cm.
4139
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här