Mario Schifano, Landskap

Mario Schifano, Landskap
Mario Schifano, Landskap
Mario Schifano, Landskap
Mario Schifano, Landskap
Mario Schifano, Landskap
Mario Schifano, Landskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

MARIO SCHIFANO
Libyen 1934-1998 Italien
Landskap
Signerad på baksidan Schifano. Olja på duk, 70 x 100 cm.

PROVENIENS
Agart s.r.l., Galleria d'Arte e Antiquariato, Roma

4210

2017-06-09