Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
MARIO SCHIFANO
Libyen 1934-1998 Italien
Landskap
Signerad på baksidan Schifano. Olja på duk, 70 x 100 cm.
PROVENIENS
Agart s.r.l., Galleria d'Arte e Antiquariato, Roma
4210
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här