Klubbat för:
150000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
MATTHIAS VAN ARKEL
född 1967
Wide quindecaplet (15)
Signerad MVA. Polyptyk utförd 2010. Silikonmålning i 15 delar, vardera ca 59 x 55 cm.
PROVENIENS
Galerie Aronowitsch, Stockholm
4190
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här