Matthias van Arkel, Wide quindecaplet

Klubbat för:

150000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

MATTHIAS VAN ARKEL
född 1967
Wide quindecaplet (15)
Signerad MVA. Polyptyk utförd 2010. Silikonmålning i 15 delar, vardera ca 59 x 55 cm.

PROVENIENS
Galerie Aronowitsch, Stockholm

4190

2017-06-09