Max Book, Remeves

Max Book, Remeves
Max Book, Remeves
Max Book, Remeves
Max Book, Remeves
Max Book, Remeves
Max Book, Remeves

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

MAX BOOK
född 1953
Remeves
Signerad och daterad på baksidan Max Book, 1991. Blandteknik på duk, 94 x 135 cm.

4211

2017-06-09