Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
MICHEAL FARRELL
Irland 1940-2000
En ardèche et la Rûche, Paris
Signerad och daterad på baksidan Micheal Farrell 1977-1978. Olja på duk, 40 x 35 cm.
4220
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här