Klubbat för:
Osåld
Utropspris
200 000-250 000 SEK
MIKE BOUCHET
USA, född 1970
Large Perspsep
Signerad och daterad på baksidan Mike Bouchet 2015. Olja på duk, 270 x 270 cm.
PROVENIENS
Carl Kostyal, Stockholm
4157
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här