Nathalia Edenmont, George W

Nathalia Edenmont, George W
Nathalia Edenmont, George W
Nathalia Edenmont, George W
Nathalia Edenmont, George W
Nathalia Edenmont, George W
Nathalia Edenmont, George W

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

NATHALIA EDENMONT
född 1970
George W
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Edenmont 2003, 2/6. C-print silikonmonterat på glas, 82 x 85 cm

4126

2017-06-09