Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
NIKLAS SEGLEVI
född 1964
Wide Wisper
Signerad och daterad Niklas Seglevi 2009. Olja på duk, 60 x 241 cm.
4225
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här