Niklas Seglevi, Wide Wisper

Niklas Seglevi, Wide Wisper
Niklas Seglevi, Wide Wisper
Niklas Seglevi, Wide Wisper
Niklas Seglevi, Wide Wisper

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

NIKLAS SEGLEVI
född 1964
Wide Wisper
Signerad och daterad Niklas Seglevi 2009. Olja på duk, 60 x 241 cm.

4225

2017-06-09