Klubbat för:
35000 SEK
Utropspris
45 000-50 000 SEK
OLAV CHRISTOPHER JENSSEN
Norge, född 1954
Untitled
Signerad och daterad Olav Christopher, Berlin 1989. Olja på duk, 70 x 90 cm
PROVENIENS
Galleri Riis, Olso
4057
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här